KONDRATOWA 2009
Zobacz zdjęcia z 2003       Zobacz zdjęcia z 2004

Licząc na to że ludzie mają pamięć dobrą ale krótką odważyłem się zarezerwować 15 miejsc w schronisku. No i jedziemy po raz trzeci na Kondratową. Spotykamy się w piątek 3 kwietnia a kończymy 5 marca w niedzielę.

Schronisko.
W Schronisku na Hali Kondratowej jest tylko 20 łóżek które w całości zarezerwowaliśmy. W ramach noclegu przysługuje nam pościel. Kuchnia sprzedaje posiłki znane z Pięciu Stawów typu : bigos , pierogi, parówki, jajecznica i herbata. Piwa nie prowadzą...

Dojście.
Dojście drogą a później wygodną ścieżką ok. 1.5 godziny od Kuźnic - szlak niebieski. Samochody można zostawić na parkingu na dole (przy Rondzie, CPN lub przy COS-ie).

Wyposażenie.
Takie jak na górską wycieczkę. Przypominam o czapkach i rękawiczkach. Osoby planujące dojście po zmroku winny mieć jakieś łuczywo. Niezbędne jest posiadanie sztamperlika i baryłki z okowitą. Proszę zabrać narty i sprzęt lawinowy .

Akcja górska.
Przewidujemy zajęcia terenowe w dniu 06 marca (sobota). Jeśli pogoda dopisze a zdrowie dostojnych seniorów pozwoli odbędziemy wyprawę pod nazwą "II Wysokogórski Zjazd Rzęchów" na trasie Kondratowa - Kasprowy - Zielona Dolina Gąsienicowa. Powrót tą samą drogą. Odcinki w Kotłach Goryczkowym i Gąsienicowym można pokonać wyciągiem krzesełkowym (na własny koszt). Organizator czyni starania aby na stokach Pośredniej Turni odbyła się prezentacja "sprzętu lawinowego" i pokaz wykonania "testów lawinowych".

Gadżety.
Pamiątką spotkania będzie polarowa chusta narciarska z logo imprezy.

Koszt.
Koszt udziału w spotkaniu KONDRATOWA 2004 wyniesie około 150 zł.

Zaliczka.
Zaliczkę w kwocie 100 zł należy wysłać przelewem. Nr konta prześlę mailem po otrzymaniu zgłoszenia.

Przepisy porządkowe.
1. Każdy uczestnik bierze udział w spotkaniu na własną odpowiedzialność.
2. Każdy uczestnik odpowiada za swoje zachowanie.

Uczestnictwo.
W imprezie może uczestniczyć każdy Rzęch Pięciostawiański który w terminie do 12 lutego zgłosi mailem bądź telefonicznie swój udział i wpłaci zaliczkę . Ilość miejsc ograniczona do 30 osób a ilość łóżek do 20. Kto pierwszy ten lepszy . Osoby spoza pierwszej dwudziestki mogą liczyć na spanie na podłodze - wymagane śpiwory i karimaty.Zniżka kosztów z powodu spania na podłodze to 15 zł.

Termin 12 lutego na wpłatę zaliczki jest nie przekraczalny.

Uwagi końcowe.
Organizator uruchomił całodobową skrzynkę mailową . Wszelkie pytania nie zostaną bez odpowiedzi.

Sęp